Уапсен русинот кој преку Bitcoin испрал најмалку 4 милијарди долари!

Русинот се сомничи дека е анонимецот кој стои позади платформата на една од најстарите криптовалути во светот и кој се

Прочитај повеќе
error: Content is protected !!