Европските шампиони со Вардар, Карачиќ и Дисингер отворија компанија за канабис во Струмица

Поранешните соиграчи и некогашни европски шампиони со Вардар, Хрватот Игор Карачиќ и Германецот Кристијан Дисингер, станаа бизнис партнери, откако отворија

Read more
error: Content is protected !!