Трамп: Берзите ќе паднат како никогаш досега, ако ги изгубам изборите

Претседателот на Соединетите држави Доналд Трамп изјави денеска дека очекува да растат акциите во земјата ако победи на претседателските избори

Read more
error: Content is protected !!